فراتر از دیپلم

اینجا سخن از مردی است که نتوانست بین دلستر و ترانه مورد علاقه اش یکی را انتخاب کند.
مردی خسته
مردی که اسهال داشت و دارد

خانم آزاده نامداری! من با شما موافقم که تجسس در زندگی شخصی انسان‌ها کاری غیر اخلاقی بوده و قابل قبول نیست.

اما حساسیت در مورد شما به این علت است که در سازمانی شاغل هستید که با صرف هزینه‌های گزاف (و از آنجایی که صدا و سیما یک سازمان وابسته به حکومت است میدانیم این هزینه های گزاف از بیت المال مردم تامین میشود) به وسیله‌ی شما و امثال شما هنرمندان اهل تزویر و ریا، تلاش می‌کند تا عقاید ما قبل تمدن اربابان خود را به مردم نگون‌بخت تحمیل کند.

بسیاری از همکاران شما خود به سبک اروپایی زندگی می‌کنند، آن‌گاه از بیت المال همین ملت فقر زده حقوق می‌گیرند تا نظریات و باورهای سراسر تظاهر را به مردم بقبولانند.

شما مهره‌ی بازی تفکری هستید که داخل خودرو شخصی را حریم عمومی اعلام می‌کند تا مبادا روسری کسی پس بیافتد و در تظاهر اسلام و در اصل پایه‌های فکریشان در جامعه به خطر بیافتد.

آزادی پوشش حق شما و همه‌ی بانوان کشور است، نیازی به عذرخواهی نیست مگر در حق آن‌هایی که با لطف شما و امثالهم حقوق مسلمشان به وسیله‌ی اربابان فکری و تجاری شما مکررا نقض می شود.

همه‌ی آن بانوانی که به وسیله گشت ارشاد، حراست دانشگاه و... تنبیه شدند! و آن بانوانی که به وسیله اسیدپاشی توسط پیروان مکتب فکری اربابان شما سوختند.

پس از نزدیکان و آنهایی که به زعم شما شایسته عذرخواهی هستند معذرت خواهی نکنید، از تمام بانوانی که در بازی دو رویی شما شرکت کردند عذربخواهید.

 • محمود دوم

آزاده نامداری

نظرات (۶)

 • مجسمه ی متحرک
 • قربون دهنت...
  واقعاً امروز داشتم منفجر می شدم از عصبانیت. ریا و تزویر تا چه حد.
  پاسخ:
  واقعا سخته تو این کشور زن بودن!
  احسنتم! :|
  پاسخ:
  تشکر! :|
  کاش بخونه اینجا رو!!!
  دستتون درد نکنه 👌👌👌
  پاسخ:
  فکرنکنم بخونه ولی :))
  دورویی....
  دقیقا.
  پاسخ:
  متاسفانه
  دقیقا همینه 
  هرکسی ازاده هرطور که میلشه زندگی کنه اما نه کسی که تا دو روز قبلش جانماز اب میکشید و سنگ چادرشو به سینه میزد,معلومه که مردم واکنش نشون میدن...معذرت میخوام احمق که نیستن به بازی بگیرنشون 
  پاسخ:
  مردم تظاهریم
  دمت گرم محمود 
  آفرین 
  پاسخ:
  قربان شما
  نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
  اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.